presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Pacolli uroi arsimtarët dhe veteranët e arsimit për Ditën e Mësuesit

This site is registered on wpml.org as a development site.