presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Pacolli: Kosovarët dinë t’i duan dhe t’i respektojnë nënat dhe motrat e tyre

This site is registered on wpml.org as a development site.