presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

NJOFTIM PËR KANDIDATIN E SUKSESSHËM – Zyrtar i Lartë për Përkthime shqip-anglisht dhe anasjelltas

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.