presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Mesazhi i Presidentes Jahjaga për pjesëmarrëset e Samitit Ndërkombëtar të Kajros për Fuqizimin e Gruas dhe Ndërmarrësinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.