presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 2 maj 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 2 maj 2014 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga viziton Qendrën për Studime Universitare të Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes së FSK-së.Dita: E premte, 2 majKoha: 10:00Vendi: Kazerma “Adem Jashari”, Prishtinë Shënim: Mediat duhet të jenë në vendin ku mbahet takimi para orës 09:45

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.