presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Letra e plotë e presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe e Kryeministrit Albin Kurti dërguar organizatës “Europa Nostra”

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.