presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Lartmadhëria e Saj, Elizabeta II uron Presidentin Sejdiu

Mbretëresha Elizabeta II e ka uruar Presidentin e Republikës së Kosovës, dr.Fatmir Sejdiu, me rastin e përvjetorit të parë të pavarësisë së Kosovës.

Në letër thuhet: Ekselenca Juaj:Kam kënaqësinë t’i përcjellë Ekselencës Suaj përshëndetjet e mia më të ngrohta me rastin e kremtimit të Ditës tuaj Kombëtare, së bashku me urimet e mia më të mira popullit të Kosovës për mbarësi dhe lumturi në këtë vit.Elizabeth R

This site is registered on wpml.org as a development site.