presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Kryeministri David Cameron uron Presidenten Jahjaga

Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, David Cameron i ka dërguar një urim Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, me rastin e Festës së Bajramit.

Në urim thuhet: “Urime festën e Bajramit. Dëshiroj përzemërsisht t’ua uroj festën Juve, familjes suaj, si dhe mbarë popullit të Kosovës, me dëshirat më të sinqerta për një Fitër Bajram të qetë e të lumtur”, shkruan në urimin e tij kryeministri Cameron.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.