presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

KONKURS PUBLIK – PËR DIZAJNIMIN E LOGOS, MEDALJES PRESIDENCIALE DHE PROPOZIMIN E SLOGANIT TË 10-VJETORIT TË PAVARËSISË SË KOSOVËS

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.