presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

KONKURS PËR PLOTËSIMIN E VENDEVE TË LIRA TË PUNËS – Zyrtar i lart për përkthime shqipâ€Â anglisht dhe anasjelltas

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.