presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF KOSOVO
...

KONKURS PËR PLOTËSIMIN E VENDEVE TË LIRA TË PUNËS – Zyrtar i lart për përkthime shqip‐ anglisht dhe anasjelltas

This post is also available in: SQ SR

This site is registered on wpml.org as a development site.