presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Konferenca e përbashkët për media e Presidentes Vjosa Osmani dhe kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.