presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Intervista e Presidentes Osmani për radion britanike Times Radio mbi zhvillimet në Ukrainë dhe pasojat e mundshme për rajonin tonë

 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.