presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot Drejtoreshën e Programit Evropian të Grupit Ndërkombëtar të Krizave, znj. Sabine Freizer dhe zëvendësdrejtorin e Projektit për Ballkanin në GNK, z. Marko Prelec.

Në këtë takim u diskutua për zhvillimet e përgjithshme aktuale në Kosovë, me theks të veçantë në zhvillimet e fundit, si dhe për potencialet që i ka vendi ynë për zhvillim dhe integrim.  

This site is registered on wpml.org as a development site.