presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Në kuadër të takimeve me përfaqësuesit e institucioneve dhe subjekteve politike të vendit, Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot kryetarin e Aleancës Kosova e Re, z. Behgjet Pacolli, me të cilin bisedoi për zhvillimet e përgjithshme politike e shoqërore në vend.

Me këtë rast, Presidenti Sejdiu dhe kryetari i AKR-së, z. Pacolli, shprehën përkushtimin për bashkëpunim të mëtejshëm në mes institucioneve dhe subjekteve politike të vendit.

This site is registered on wpml.org as a development site.