presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Takimi dhe kupa u fitua nga ekipi i Lirisë, kapitenit të së cilës kupën ia dorëzoi Presidenti Sejdiu.

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu ka përcjellë sot në stadiumin e qytetit në Prishtinë takimin e finales së kupës së Kosovës në futboll, ndërmjet ekipeve të Lirisë së Prizrenit dhe Vëllaznimit të Gjakovës.

Takimi dhe kupa u fitua nga ekipi i Lirisë, kapitenit të së cilës kupën ia dorëzoi Presidenti Sejdiu.

This site is registered on wpml.org as a development site.