presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fjalimi i Presidentes Osmani në Bloomberg New Economy Forum në Singapor – një ndër forumet më të mëdha dhe më të rëndësishme botërore në fushën e ekonomisë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.