presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Diskutimi i Presidentes Osmani në panelin mbi dialogun transatlantik dhe trashëgiminë e Madeleine K. Albright në Forumin 2000 në Pragë, Çeki

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.