presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Deklarimet për media të Presidentes Vjosa Osmani dhe të Ndihmës Sekretares së Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Dr. Karen Donfried

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.