presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Deklarata dhe prononcimi për media i Presidentes Vjosa Osmani në Ditën Ndërkombëtare të të Zhdukurve

This site is registered on wpml.org as a development site.