presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Darka e Lamës nuk organizohet sot

Zyra e Presidentes njofton opinionin publik se manifestimi tradicional “Darka e Lamës”, i paraparë të mbahet sot në qytetin e Pejës, është shtyrë për një kohë tjetër për shkaqe organizative dhe teknike.

Zyra e Presidentes njofton opinionin publik se manifestimi tradicional “Darka e Lamës”, i paraparë të mbahet sot në qytetin e Pejës, është shtyrë për një kohë tjetër për shkaqe organizative dhe teknike. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.