presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Arritja në Samitin BE – Ballkani Perëndimor në Tiranë dhe deklarata para mediave e Presidentes Osmani

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.