presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Aktivitet i përbashkët i Presidentes Vjosa Osmani dhe Presidentit Bajram Begaj me rastin e Ditës së Nënë Terezës në ekspozitën e Arkivave

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.