presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e Presidentit Thaçi për sot, e premte

Agjenda mediale e Presidentit Thaçi për sot, e premte Të nderuar gazetarë,Sot, në orën 09:15, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim z.Noel Malcolm, të cilit ia dorëzon Medaljen e Artë të Lidhjes së Prizrenit. (Pamje dhe deklarata)*****Sot (20 maj, e premte), Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të vizitojë trasenë e re në rrugën 6-të, të autostradës “Arbën Xhaferi”.Meqë është vendpunishte, shkuarja dhe kthimi për gazetarë dhe kameramanë organizohet prej Departamentit për Informim dhe Komunikim me Publikun në ZPRK.Vendi dhe ora e nisjes: Parkingu i Kuvendit të Kosovës, ora 11:00.Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.