presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 20 shtator

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 20 shtator Sot, në orën 12:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi,  do të marrë pjesë në manifestimin tradicional “Dita e Mollës”. Vendi: Fshati Kovragë, Istog. Ndërsa, në orën 15:30, presidenti Thaçi pret në takim Gjeneral Sir Michael David Jackson, të cilin për kontributin e dhënë në shërbim të paqes, sigurisë dhe stabilitetit në Kosovë, do ta dekorojë me Medalje Ushtarake. Vendi: Kabineti i Presidentit Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.