presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër (27 shtator)

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër (27 shtator) Nesër (e martë), në orën 10:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të nënshkruaj Marrëveshjen mbi Grantin e Objektivave Zhvillimore me ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie. Pjesë e ceremonisë së nënshkrimit të kësaj marrëveshje do të jenë edhe Administratorja e Lartë e USAID-it nga Byroja për Evropë dhe Euroazi, Margot Ellis, Drejtori i misionit të USAID-it në Kosovë, James Hope, etj. Vendi: Kabineti i Presidentit Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.