presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër (e premte, 25 nëntor)

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër (e premte, 25 nëntor) Ju njoftojmë se nesër ( e premte ), në orën 09:15, për nder te “Ditës së Forcës”, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pret në takim ministrin e FSK, Haki Demolli dhe komandantin e FSK, gjenerallejtënant Rrahman Rama.  Pas takimit do të ketë deklaratë për media. Vendi: Kabineti i presidentit Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.