presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 28 nëntor 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 28 nëntor 2016 Ju njoftojmë se nesër (e hënë), në orën 09:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, bën nderime dhe vendos lule te shtatorja e Zahir Pajazitit në Prishtinë. Vendi: Sheshi Zahir Pajaziti Në orën 09:30, presidenti Thaçi bën nderime dhe vendos lule te varri i Presidentit Rugova në Prishtinë Vendi: Varrezat e dëshmorëve – Velani Në orën 10:00, presidenti Thaçi bën nderime dhe vendos lule te varri i Fehmi Lladrovcit në Gllanasellë Vendi: Gllanasellë, Drenas Në orën 11:00, presidenti Thaçi bën nderime dhe vendos lule në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz. Vendi: Prekaz, Skenderaj Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.