presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 8 dhjetor 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 8 dhjetor 2016

Ju njoftojmë se nesër (e enjte), në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi mban fjalë rasti në Konferencën me temën “Të drejtat e njeriut dhe integrimi i grupeve të margjinalizuara në Kosovë”, e financuar nga Agjencia e Shteteve të Bashkuara për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID) dhe realizuar nga Qendra e Trajnimeve dhe Burimeve për Avokim (ATRC).

Vendi: Hoteli  Sirius

Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.