presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 10 nëntor

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 10 nëntor
 
Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi pret në takim z.Renzo Daviddi dhe z.Khaldoun Sinno, të cilët do t’ia dorëzojnë Raportin e Progresit të Komisionit Evropian.
 
Dita: E mërkurë, 10 nëntor
Koha: 09:30
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101

Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.