presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 8 mars

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 8 mars Presidenti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, me rastin e 8 Marsit, organizon pritje për gratë e Krushës dhe të Gjakovës. Dita: E martë, 8 marsKoha: 15:00Vendi: Hoteli “Pashtrik”, Gjakovë

This site is registered on wpml.org as a development site.