presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 7 mars

Presidenti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli me rastin e 7 Marsit, Ditës së Mësuesit, pret një grup të arsimtarëve dhe të veteranëve  të arsimit.Dita: E hënë,7 marsKoha: 17:00Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101

This site is registered on wpml.org as a development site.