presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 6 mars

Presidenti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli bën homazhe para varrit të Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe viziton familjen Jashari. Dita: E diel, 6 marsKoha: 10:00Vendi: Prekaz 

This site is registered on wpml.org as a development site.