presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 29 mars

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 29 mars

Presidenti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli nuk do të realizojë dy takimet e parapara për ditën e sotme me përfaqësuesit e biznesit dhe me intelektualët në Gjakovë.

This site is registered on wpml.org as a development site.