presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 6 korrik 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 6 korrik 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret në takim Presidentin e Bashkimit Evropian, Herman Van Rompuy. Në takim marrin pjesë edhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, dhe kryeministri Hashim Thaçi.

Dita: E martë, 6 korrik 2010
Koha:10:10
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101
PS: Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.