presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 31 gusht 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Hashim Thaçi presin ambasadorët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në NATO dhe në Bashkimin Evropian, z. Ivo Daalder (NATO)dhe z. William Kennard (EU).      Dita:    E martë, 31 gusht 2010Koha:  15:15Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101.Mediet do të kenë mundësi të marrin pamje para takimit. 

This site is registered on wpml.org as a development site.