presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 27 gusht, e premte

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret Ministrin e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, z.Guido Westerwelle. Në takim do të marrin pjesë edhe Kryeministri Hashim Thaçi dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Skënder Hyseni.Dita:  E premte, 27 gusht 2010Koha:  11:30Vendi: Kabineti i Presidentit, C-101

This site is registered on wpml.org as a development site.