presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 25 gusht 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret pjesëmarrësit e Seminarit XXIX Ndërkombëtar për Gjuhën, Letërsinë dhe Kulturën Shqiptare. Dita:  E mërkurë, 25 gusht 2010Koha:  13:30Vendi: Ndërtesa e Kuvendit, C-301

This site is registered on wpml.org as a development site.