presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 3 tetor 2011

Agjenda  e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 3 tetor 2011Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në ceremoninë e diplomimit të kandidatëve për gjyqtarë dhe prokurorë të gjeneratës së tretë në Programin Fillestar për Arsimin Ligjor të organizuar nga Instituti Gjyqësor i Kosovës.  Dita: E hënë, 3 tetorKoha:  11:30Vendi: Pallati i Rinisë, Salla e kuqe 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.