presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 12 maj 2011

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 12 maj 2011

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim Përfaqësuesin e Bashkimit Evropian në Kosovë, z. Fernando Gentilini.

Dita: E enjte, 12 maj

Koha:  10:00
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

******

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në konferencën e parë ndërkombëtare mbi raportimin financiar në Kosovë, organizuar nga Shoqata e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Auditorëve të Kosovës (ShKÇAK).

Dita: E enjte, 12 maj

Koha:  10:30
Vendi: Hoteli “Emerald”, Veternik

******

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga takohet me shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, Werner Almhofer.

Dita: E enjte, 12 maj

Koha:  12:00
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

P.S.: Nga këto takime mediat mund të marrin vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.