presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 11 maj 2011

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 11 maj 2011Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në ceremoninë e fillimit të Programit Fillestar për Arsimim Ligjor për gjeneratën e katërt të kandidatëve për gjyqtarë dhe prokurorë.  Dita: E mërkurë, 11 maj Koha:  11:00Vendi: Instituti Gjyqësor i Kosovës*****Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim një delegacion të Parlamentit të Holandës.Dita: E mërkurë, 11 maj Koha:  17:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101PS. Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.