presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 10 qershor 2011

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, në përvjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, bën nderim në Kompleksin memorial në Prekaz dhe viziton familjen Jashari.

Dita: E premte, 10 qershor
Koha:  13:00
Vendi: Prekaz

*****

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga bën nderim në kompleksin e  varrezave të dëshmorëve në Gllogjan.

Dita: E premte, 10 qershor
Koha:  15:00
Vendi: Gllogjan

*****

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga viziton Kompleksin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit.

Dita: E premte, 10 qershor
Koha:  16:30
Vendi: Kompleksi i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, Prizren

 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.