presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë

Agjenda (E PLOTËSUAR) e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë
 
Nën drejtimin e Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, organizohet takimi i katërt i Këshillit Kombëtar për të Mbijetuarit e Dhunës Seksuale gjatë Luftës.

Dita: E mërkurë, 1 korrik
Koha: 10:00
Vendi: Salla P-38, Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës

Shënim: Pjesa e parë e takimit do të jetë e hapur për media.

*****

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim xhudisten Nora Gjakova dhe trajnerin Driton Kuka.

Dita: E mërkurë, 1 korrik
Koha: 14:00
Vendi: Kabineti i Presidentes C-101

Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.