presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e enjte

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e enjte
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim Thomas Yazdgerdi, Drejtor i Zyrës për Evropën Jugore dhe Qendrore, nga Departamenti amerikan i Shtetit.

Dita: E enjte, 2 korrik
Koha: 10:15
Vendi: Kuvendi i Kosovës, C-101

Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.