presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë, 22 korrik 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë, 22 korrik 2015 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, dhe Ministrja e Shtetit në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar dhe Përfaqësuese Speciale e Kryeministrit për Parandalimin e Dhunës Seksuale në Konflikt, Baronesha Joyce Anelay, vizitojnë komunën e Gjakovës.Dita: E mërkurë, 22 korrikKoha: 11:45Vendi: Qendra “Medica Gjakova”, rr. “Fadil Nimani”, nr.34, GjakovëShënim: Pas takimit do të ketë deklarata për media.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.