presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë, 10 korrik 2013

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, pret në takim Përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Catherine Ashton.

Dita: E mërkurë, 10 korrik
Koha: 10:30
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.