presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e martë, 20 tetor

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e martë, 20 tetor Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, në kuadër të takimeve me drejtues të partive parlamentare, pret në takim kryetarët e subjekteve politike Lëvizja Vetëvendosje, AAK dhe Nisma. Dita: E martë, 20 tetorKoha: 09:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit  *****Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim përfaqësuesit e Grupit 6 +. Dita: E martë, 20 tetorKoha: 12:15Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit *****Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim drejtuesit e Listës Srpska. Dita: E martë, 20 tetorKoha: 13:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.