presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 tetor

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 tetor Nën patronazhin e Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, realizohet fushata “Për të mirën tonë”, pjesë e projektit të GIZ “Menaxhimi i Tokës/Kadastër”. Fushata do të lancohet me konferencën “Aspekti gjinor dhe të Drejtat Pronësore në Republikën e Kosovës”.Dita: E enjte, 30 tetor Koha: 09:00Vendi: Hotel “Sirius”, Prishtinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.