presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 3 nëntor 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 3 nëntor 2014 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim një delegacion faktmbledhës nga Emiratet e Bashkuara Arabe, i përbërë nga përfaqësues të sektorit publik dhe atij privat.Dita: E hënë, 3 nëntorKoha: 08:40Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.