presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 29 janar 2016

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 29 janar 2016
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga drejtuesit e Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomike Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, viziton Kuvendin Komunal të Prishtinës.
 
Dita: E premte, 29 janar
Koha: 09:00
Vendi: Kuvendi Komunal i Prishtinës, Kabineti i kryetarit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.